O MNIE

Muzyka od zawsze była dla mnie pasją i oczywistym wyborem rozwoju zawodowego. Jako pianistka i flecistka przebywałam i dorastałam głównie w środowisku muzyków, poznając uroki i cienie życia artysty.
Czas Akademii Muzycznej, jak też wcześniej Liceum Muzycznego nauczył mnie jednej ważnej lekcji: nie sam talent muzyczny a zbiór odpowiednich cech
i predyspozycji do zawodu określa czy muzyk odniesie sukces zawodowy czy też nie.
Spoglądając na muzykę z nieco innej strony, jej wpływu i oddziaływania na ludzi cierpiących i chorych, gdzie nie tylko ciało, ale i dusza pozostają w bólu, zrozumiałam jak wiele o muzyce nie wiem. Jak wielka jest jej moc i siła.

O MNIE

Studia muzykoterapeutyczne to też czas kiedy, po wielu latach spędzonych w sali ćwiczeniowej, sam na sam z instrumentem, zaczęłam poznawać ludzi, różnorodność ich poglądów, sposobów okazywania emocji, zróżnicowanej wrażliwości. Ucząc się drugiego człowieka, relacji z nim, dotarłam do ścieżki pracy nad jego rozwojem.
To również czas, kiedy rozpoczęłam przyglądać się biznesowi muzycznemu od strony backstag’u. Pracując przy organizacji koncertów, festiwali muzycznych poznałam wielu wspaniałych artystów z całego świata. Dzięki otwartości i chęci dzielenia się wiedzą najlepszych managerów muzycznych nauczyłam się jak zarządzać biznesem muzycznym.
Łącząc swoje rozmaite doświadczenia ipasjepostanowiłam stworzyć przestrzeń dla artystów, gdzie oprócz promocji muzycznej będą mogli rozwijać siebie, pracować nad swoimi słabszymi stronami i wzmacniać pozycję na rynku muzycznym.
Z taką ideą wychodzę dzisiaj do Was, muzyków, artystów i wszystkich osób, związanych z promocją kultury.